Novinky

Přijmene nové pracovníky

01.01.2022

Přijmeme nové pracovníky na pozice: stavební technik/stavbyvedoucí, zedník, stavební dělník. Práce na hlavní pracovní poměr, možno i na živnostenský list. Místo výkonu práce Jindřichův Hradec a okolí do 50 km, dopravu zajistíme. Požadujeme spolehlivost a bezúhonnost. Nástup dle dohody.

celý článek

archiv


Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám můžeme pomoct řešit problémy, které přináší stavba či rekonstrukce.
 

V případě, že nemáte projektovou dokumentaci, případně není potřeba, Vám pomůžeme s technickým řešením, s výběrem materiálů, postupů a technologií, které jsou vhodné pro Váš konkrétní případ.

Vzhledem k tomu, že při rekonstrukcích objektů se velice často vyskytují vlhkostní problémy, jsme schopni poradit i v této oblasti. Pro seriozní vyhodnocení vlhkostních problémů objektů disponujeme přístroji umožňujícími lépe změřit a vyhodnotit stávající vlhkostní stav objektů. Jsme schopni změřit vlhkost materiálů (zdivo, omítky, betony,....), teplotu v interiéru, vlhkost vzduchu v objektu, rosný bod a povrchovou teplotu materiálů.

Dokladem vysoké odbornosti pracovníků naší firmy je i to, že veškeré nabídky zpracovávají osoby autorizované Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, ing.Miroslav Marek (autorizovaný inženýr) a Vladimír Mátl (autorizovaný stavitel), kteří se následně podílejí i na vlastní realizaci zakázky.


Přeskočit na obsah

  • O společnosti
  • Postavíme
  • Reference
  • Poradíme
  • Kontakty

  • Reference