Novinky

Přijmene nové pracovníky

01.01.2022

Přijmeme nové pracovníky na pozice: stavební technik/stavbyvedoucí, zedník, stavební dělník. Práce na hlavní pracovní poměr, možno i na živnostenský list. Místo výkonu práce Jindřichův Hradec a okolí do 50 km, dopravu zajistíme. Požadujeme spolehlivost a bezúhonnost. Nástup dle dohody.

celý článek

archiv


Vítáme Vás na stránkách stavební firmy Jindřichohradecká stavební s.r.o.

Naše společnost Jindřichohradecká stavební s.r.o. vznikla 05.05.2006, kdy byla zapsána do Obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 14242. Svou činnost máme zaměřenou na oblast Jihočeského kraje, zejména na Jindřichohradecko.

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oboru realizace staveb. Stavební práce provádíme především vlastními zaměstnanci, řemesla ověřenými subdodavateli. Společnost je založena na zásadách poctivého podnikání. Organizace nemá žádné nedoplatky vůči orgánům státní správy a svým subdodavatelům.

Naším cílem je uspokojit stále rostoucí nároky našich zákazníků, proto se snažíme si postupně osvojovat nové technologie ve stavebnictví. Důkazem může být i to, že zdíme z broušených cihel HELUZ a POROTHERM. Naše společnost je zařazena do seznamu doporučených realizačních firem v rámci programu "Heluz dům". Seznam firem je k nahlédnutí na www.heluz.cz/chci-stavet/kdo-mi-to-postavi/jihocesky/jindrichuv-hradec. Jako stavební materiál pro stavbu rodinného domu doporučujeme právě komplexní cihelný systém firmy HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Společnost je rovněž držitelem Osvědčení na provádění staveb z broušených cihel POROTHERM CB od společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. Naši pracovníci jsou vedeni k zodpovědnému plnění požadovaných úkolů ve vysoké kvalitě.
 

Dokladem důrazu na kvalitu prací naší společnosti je i zavedení Systému jakosti v souladu s požadavky mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001:2008 a Osvědčení o managementu systému environmentální ochrany uplatňovaný společností v souladu s ČSN ISO 14001:2004.

Přesvědčte se o kvalitě našich služeb, opírajících se o rozumnou cenovou úroveň, solidnost, kvalitu provedené práce a dodržování termínů realizace.
V případě jakýchkoli dotazů Vás rádi přivítáme v sídle společnosti nebo Vás navštívíme.
 

Pokud projevíte zájem o naše služby, bezplatně Vám zpracujeme cenový rozpočet na Vaší stavbu.
 


Přeskočit na obsah

  • O společnosti
  • Postavíme
  • Reference
  • Poradíme
  • Kontakty

  • Reference